Warsztaty SPP Models

Warsztaty SPP Models – Grzegorz Bral

Grzegorz Bral – reżyser teatralny o światowej renomie (znany m.in jako lider Song of the Goat Theatre i Fundacji Bral) poprowadził kolejne warsztaty dla modelek i modeli SPP Models. Tym razem poświęcone zostały one otwieraniu się na ekspresję, swobodę i naturalność wyrażania emocji, wyrzucaniu z siebie zbędnych ograniczeń, umiejętności zwracania na siebie uwagi. Jeśli chcecie poznać głębiej tło i istotę tych działań.

Za nami 25 lat. Ten wynik w naszej branży nie jest czymś wyjątkowym. Agencje modelek na tle innych firm wykazują się zazwyczaj długą żywotnością.  Wśród światowych liderów zajmujących się tą działalnością zdecydowana większość ma podobną albo jeszcze dłuższą historię. Ten stabilnie trwający sektor usług oferujących urodę do napędzania ekonomii staje jednak przed nowymi wyzwaniami. Zaawansowane są już zmiany, które zweryfikują zdolność agencji do przetrwania w zbliżającej się szybko Nowej Erze modelingu.

Internet krok po kroku robi w tym zakresie swoje, wpływając na kształtowanie nowych mód i nowej estetyki, rozwój nowych narzędzi sprzedaży i marketingowej komunikacji a co za tym idzie również na kreowanie nowych rodzajów prac dla modeli i modelek i nowych kanonów ich wizualnej atrakcyjności. Wkrótce pojawi się na polu zmian nowy gracz, który będzie mieć na ten biznes rewolucyjny wpływ. Stanie się nim sztuczna inteligencja zaprzęgnięta do zastępowania modelek utworzonymi przez siebie cyfrowymi wizerunkami. Już dzisiaj komputery zdolne są do nakładania renderów odzieży na zdjęcia dziewczyn i chłopaków a za krótką chwilę te rendery nakładane będą na obrazy perfekcyjnie przyciągających swą urodą osób, nieistniejących w rzeczywistości.

Czy pozostanie wtedy jakieś pole do pracy dla modelek i modeli będących z krwi i kości ludźmi? Jeśli tak to jakie będą te żywe ikony atrakcyjności jutra? Jakie ich walory będą w stanie przykuwać uwagę reklamowych odbiorców? Jak przeprowadzić naszych modeli i nasze modelki do tej Ziemi Obiecanej?

SPP MODELS jako agencja managementowa patrzy w tą nieodległą już przyszłość uważnie. Jesteśmy przekonani, że w przygotowaniach do nowych wyzwań pomoże nam Beauty Management.

Beauty Management to program naszej aktywności mającej na celu powiązanie urody jako ważnego elementu społecznej komunikacji z innymi walorami osobowościowymi. To racjonalne zarządzanie pożytkami płynącymi z wizerunku oraz umiejętność ich kreowania. To odejście od traktowania urody jako atrybutu próżności i nadanie jej statusu użytkowego narzędzia.

Naszym znaczącym, niezwykle cennym partnerem w tej misji jest Grzegorz Bral – rozpoznawalny w świecie twórca i artysta o niezwykłej wrażliwości i jednocześnie ogromnej managerskiej dynamice. Jest znany z licznych osiągnięć, inicjatyw i sukcesów na wielu polach – w szczególności jako reżyser teatralny, pedagog, a także jako kreator rozmaitych aktywności społecznych.  Jego dorobek i osobowość dają razem wzięte unikatowy autorytet do prowadzenia Beauty Management College.

Związani z naszą agencją modele i modelki mają do dyspozycji cykl szkoleń rozszerzających ich umiejętności i modelingową wszechstronność. Dzięki nim mogą lepiej odpowiadać na wyzwania stawiane przez branżę reklamową. Łatwiej jest im otrzymywać role filmowe, których udział w ofertach zatrudnienia jest coraz większy. Łatwiej jest im występować publicznie i wygrywać castingi. Świetnie dają sobie radę w sytuacjaci, gdy ambitni twórcy oczekują od nich finezji w eksponowaniu rozmaitych emocji.  Jesteśmy pewni, że dzięki nabytej u nas wiedzy będą mogli stawać się brandami osobistymi i dzięki temu łatwiej wkomponować się w nadchodzące zmiany. To czego nauczą się u nas pozwoli im także znacząco lepiej wykorzystywać swoją urodę w realizacji ich własnych planów życiowych.

Wkrótce uchylimy również drzwi dla osób spoza agencji, które chciałyby się napełnić naszym know-how w obszarze perfekcyjnego pozbycia się kompleksów i wyzwolenia rezerw w posługiwaniu się doskonale urodą zestrojoną z osobowością.

W ramach weekendowych warsztatów będzie można doświadczyć technik skupiania na sobie uwagi poprzez pracę nad własną sylwetką, ruchem, mową, umiejętnościami pokonywania swoich ograniczeń.  W ich trakcie przekażemy skondensowaną przez lata wiedzę o tym jak zadbać o to by odmłodzić się mentalnie i fizycznie.  Jak zbudować własny, zdroworozsądkowy kanon zasad odżywiania się i doboru aktywności, które przełożą się na wysoką efektywność w sięganiu po wytyczone cele.  Jak zarządzać czasem by upływał jak najwolniej. Zamierzamy podzielić się naszymi sekretami fotogeniczności podobnie jak też wiedzą o tym jak wprawiać płeć przeciwną w stan głębokiego zainteresowania tym co mamy do zaoferowania.

W najbliższym czasie znajdziecie w tym miejscu kolejne relacje z naszych działań.